הצוות המוביל

כל עסק צריך קצת תמיכה. חברת RGBtotal Strategy מציעה ליווי אסטרטגי, Business Consulting לחברות לכל אורך הדרך, במטרה להגשים את מלוא הפוטנציאל שלהן ולמקסם את רווחיהן. תנו לנו לעזור לכם לתרגם חזון למציאות. RGB-אסטרטגיה מספקת ייעוץ וליווי עסקי לחברות קטנות כגדולות בצמתים שונים בחייהן העסקיים. בין אם החברה עושה את צעדיה הראשונים או כבר שוחה במים העמוקים, בשלב גיוס הון או משקיעים, לקראת אירוע או תערוכה, או ניצבת מול שינוי – המומחים של RGBtotal Strategy מספקים מענה אישי ומקיף לסוגיות העסקיות.

RGB-אסטרטגיה - עמוד התווך האסטרטגי של כל תהליך בחברה שלכם.

רתם אלתר
סמנכ"ל תכן

אשפית מילים, כותבת תוכן ומתרגמת דו-לשונית שחיה ועבדה בארצות הברית, בישראל וביפן. רתם לוקחת כל נושא - מעפרונות ועד סירות מרוץ – ויוצקת אותו למסר חד וברור. יש לה תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה, תעודה בעיתונאות מאוניברסיטת ניו-יורק ותעודה בתרגום מאוניברסיטת תל אביב.

גדי פרץ
מנכ"ל

גורו לשיווק ולאסטרטגיה, שמוביל תהליכי שיווק ופיתוח עסקי בינלאומי מעל 25 שנה. מומחה להיבטים בין-תרבותיים של עסקים, מלווה ומנחה חברות וצוותי הנהלה, וחונך לייצוא במספר חברות. גדי שימש נציג חברת Scitex ביפן, ומאז ייסד מספר חברות בתחומים שונים. בעל MBA (בהצטיינות) מאוניברסיטת מנצ'סטר.

RGB total Strategy, 32 Menachem Begin St., Kiryat Ono, Israel , 5552369

© rgbtotal.com כל הזכויות שמורות ל 

050-5609909